Türkiye'de İlk
Cam Kaplama Sahan

Cam Kaplama ürünlerimiz Döküm Demirden imal edilmiş ve tüm yüzeyleri % 100 sağlıklı cam ile kaplanmıştır.

Cam Kaplama Sahan - Noral Midipan Sahan 20 cm Çap

GüzelPazar Noral ürünlerinin tek resmi online satıcısıdır.

% 100 Sağlıklı Cam Kaplama Sahan

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını bir kalkan gibi korur.

Cam sağlıktır. Cam Kaplama, üretim sürecinde döküm demirle bir bütün olarak üretilmiştir. Uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda nihayet, Türkiye'de ilk ve tek sağlığımızı koruyacak ve vazgeçemeyeceğimiz, cam kaplama pişirme ekipmanlarını ürettik.

CAM KAPLAMA Nedir?

NORAL ürünleri Türkiye'de ilk ve tek Türk Patent Enstitüsü TR 2015 05254 B patent belgesi ile tescillenmiş olan G-Lasting ile üretilmiştir. Cam kaplama yalnızca G-Lasting teknolojisiyle üretim sürecinde döküm demir ile bir bütün halinde üretilmiştir. Dökümün ayrılmaz bir parçasıdır, gözeneksiz ve geçirgenliği olmayan bir kaplamadır.

% 100 SAĞLIKLI

Gıdalara kurşun ve kadmiyum iletmediği Uluslararası SGS kuruluşu tarafından belgelenmiştir

ÇİZİLMEYE DAYANIKLI

Çatal bıçak gibi metal mutfak aletleriyle kullanılabilir. Rahatlıkla bulaşık teliyle yıkanabilir.

10 YIL GARANTİLİ

Her türlü deformasyon durumunda Noral markası tarafından yenisiyle değiştirilir.

"Ürün çok kaliteli. Tel vs. ile temizleyebiliyorsunuz ve bulaşık makinasında yıkanabiliyor. Kesinlikle çizilmiyor."
Nilüfer Ş.
Ev Hanımı

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümüz Uluslararası bir kuruluş olan SGS firması tarafından test edilerek belgelenmiştir. Test esnasında ürünün gıdalara 0 mg/l kurşun ve 0 mg/l kadmiyum ilettiği tespit edilmiştir. Belge numarası ile teyit edebilirsiniz.  SGS Test Report No.TR1075236 R1

Kesinlikle hayır. Cam kaplama üretim esnasında yüksek sıcaklıklarda sıvı halde dökümün gözenekli ve pürüzlü yapısına nüfuz ederek, döküm ve cam materyal tek bir materyal gibi bir bütün haline getirilmiştir. Bu G-Lasting adında patentli inovatif bir teknolojidir.

Ürünümüz kesinlikle boya ihtiva etmez. Cam kaplama bilindiği şekilde ürünümüzdeki uygulamasında da şeffaftır. Üretim esnasında döküm ile birlikte pişirilme esnasında açığa çıkan doğal rengi siyahtır. Tüm ürünlerimiz bu nedenle tek renk ve kendi doğal rengi olan boyasız siyah rengi ile satışa arz edilmektedir.

Tabi ki. Ürünümüzü rahatlıkla fırında kullanabilirsiniz. Mikro dalga fırın hariç birçok pişirme aracı ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünümüzü gururla %100 yerli olarak ürettik. Başta Avrupa olmak üzere bir çok ülkeye ihraç ederek ülke ekonomimize kendi imkanlarımızla katkıda da bulunmaya çalışıyoruz.

Kesinlikle hayır. Cam kaplama piyasada bilinen hiçbir kaplamanın benzeri veya türevi değildir. Türk Patent Enstitüsü tarafından 29.04.2015 tarihinde TR 2015 05254 B patent belgesi ile tescillenmiş patentli cam kaplama teknolojisidir. %100 sağlıklı ve doğal camdan üretilmiştir.

LANSMANA ÖZEL % 23 İNDİRİM

Kısa bir süre için 193,70 TL yerine Türkiye'nin her yerine Kargo DAHİL

149 TL

(KDV Dahil)

© Güzel Pazar bir Perspektif Teknoloji kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.