Teslimat ve İade - Güzel Pazar

Teslimat ve İade

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri 10 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürünü fatura kesim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. 10 iş günü içerisinde firmamıza değişim talebi bildirilmeyen ürünler işleme alınmamaktadır. Değişim yapılmak istenen ürünün ambalajında herhangi bir kusur olmaması gerekmektedir. Ürünün tekrardan satışa sunulabilir halde olması önem arz etmektedir.

Web sitemizden satın aldığınız ürünler 1 – 3  iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Satın aldığınız ürünleri değişim veya iade etmek istediğinizde “0212 852 00 26” nolu telefonumuzdan veya info@guzelpazar.com mail adresimizden bize ulaşınız.

İade işlemlerinde iade sebebi firma kaynaklı değil ise (örn: defo, hatalı gönderim vs) kargo ücreti alıcıya aittir.

İADE ÜCRETİNİN ÖDENMESİ

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, iade ürün firmamıza ulaşıp iade işlemi tamamlandıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde paranız kredi kartınıza veya hesap numaralarınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak bu işlem 3-7 iş günü arasında değişiklik gösterebilmektedir.

İade işlemlerinde firmamızdan kaynaklı bir hata yok ise alıcıdan kargo ücretleri kesilerek iade işlemi tamamlanır, ürün defolu veya hatalı gönderim yapılmış ise kargo ücreti kesilmez.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]